Má maličkost - 11.

27. července 2015 v 16:45 | Kate |  Má maličkost
Zase jsem na to zapomněla. :D Co už se mnou no...
Kate

11. Slavné osobnosti

yslíš, že je někdo, z koho si můžeš brát příklad, nebo je to jen banda, co bere hříšné peníze, baví se a světu by bez nich bylo líp?


No, nemyslím si, že by si všichni jen užívali ty "těžce vydělané" peníze, bavili se a tak. :) Jsou tu i mnozí, kdo peněz, nebo alespoň jejich části, využívají k něčemu dobrému - nadace apod. Všichni nejsou špatní, jen ta většina, pokud se to tak dá říct, a o té se bohužel mluví více. :( Z té lepší části celebrit mě napadá třeba Emma Watson... :)

Takže: nemyslím si, že by bez nich světu bylo líp, teda alespoň bez některých z nich. ;) Z některých se určitě příklad dá brát.

Kdybych k tomu měla ještě něco dodat, tak snad jen to, že peníze kazí lidi, ale jen ty, kteří jim to dovolí. Spoustě lidí peníze, a s němi většinou spojovaná sláva, nevlezou do hlavy a dokáží se udržet na zemi, což je myslím v dnešní době velice důležité, ale ne časté. Bohužel, jak se dnes říká, peníze vládnou světu, a nebude tomu zajisté jinak ani v budoucnosti, ale lidé, kteří se tím řídí, by se měli pamatovat ještě na jedno důležité přísloví, které zní, slovy Dominika Toreta,: Peníze budou, my ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 28. července 2015 v 15:23 | Reagovat

Napísala si to dobre, sú slávni, ktorí sú inšpiratívni a snažia sa pomôcť a naopak sú takí, ktorých peniaze a slávna jednoducho pokazili a nezvládli to.
Myslím, že by sme si mali brať príklad práve z tých, ktorí to všetko zvládli :-)

2 Eliza Eliza | Web | 30. července 2015 v 10:12 | Reagovat

Já mám dojem, že jsem se do projektu chtěla zapojit, mám ten dojem xDD A zatím houby z toho xD
Napsala jsi to dobře, hlavně citát na konci. Emmu Watson mám taky ráda, připadá mi jako jedna z těch lepších celebrit, které mají něco v hlavě a ne jenom podestýlku. Peníze dokážou člověka hrozně změnit, ani si to takhle neuvědomujeme...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!