Snění - součást života

28. října 2014 v 17:14 | Kate |  Střípky ze života
Už je to dávno, co jsem se vás ptala, co byste o mě chtěli vědět. Někdo říkal, že by chtěl znát mé sny, takže - budiž. :)
Jinak, chtěla jsem dopsat epilog k Dceři lesů a možná se konečně pustit do Volby, ale teď mě čeká seminární práce do zeměpisu, kterou odkládám už měsíc, a vážně bych ji už měla udělat. Ale slibuju, že se pokusím to napsat co nejdříve to půjde. :)
Kate


Jsem si jistá, že na spoustu z mých snů si nevzpomenu, mám jich hodně - stejně jako každý jiný člověk. . :)
Nebudu povídat ani tak o svých snech minulých, jako spíše o těch nynějších. :) Snad vás článek alespoň trošku zaujme. ;)


- Kdybych měla začít něčím obvyklým a hodně vzdáleným, tak je to asi šťastná rodina, úžasný muž... :) Prozatím by mi stačil skvělý přítel, ale na druhou stranu, současný stav mi vyhovuje.

- Když jsem byla malá, chtěla jsem vlastního koně. Teď už jsem od tohoto nereálného přání upustila, a chtěla bych huskyho či malamuta. Tihle psi jsou pro mě prostě nádherní, ale taky příšerně nároční, takže by to chtělo dům s vééélkou zahradou. :D

- Ve škole jsme ve Společenských vědách dělali linku života a měli jsme si tam vyznačit tři naše cíle, jedním z těch mých bylo dožít se dalšího století - vím, poněkud zvláštní sen, ale... :)

- Chtěla bych studovat medicínu, ještě nevím přesně, jaký obor, ale do budoucna směřuji tímto směrem. Ovšem - rozhodně ne pediatrie, když vydím současné děcka, musela bych je všechny pozabíjet. :D Ale taky to bylo zvažované, kdysi dávno... :)

- Jednou bych chtěla navštívit Petrohrad, spoustu míst ve Francii... Chtěla bych třeba rok cestovat - věřte mi, mám "na seznamu" míst víc než dost. :)

- Líbilo by se mi mít nějaký malinkatý domeček, spíše chatku, třeba někde na pláži, ale asi spíš k rekreačním účelům, než celoročnímu bydlení.

- A jsme u toho, co muselo nevyhnutelně přijít - chci vydat knihu. Vím, že jsem na tom se psaním velmi bídně, a že zrovna dvakrát velké šance nemám, protože píšu katastrofálně, ale chtěla bych zažít ten pocit, kdy vím, že moje dílo v knižní podobě si přečte alespoň pár lidí.

- Ještě chviličku u těch knih zůstaneme. Jako správný knihomol toužím po stovkách knih, chtěla bych toho ještě strašně moc přečíst, a kdybych ve svém domě měla pokoj, který bude knihovnou, a kde budu mít nějaký svůj "čtecí koutek", byla bych bez sebe radostí.

- Zpátky k něčemu reálnějšímu. :) Někteří z vás možná ví, že miluju skupinu OneRepublic. A další sen je tedy velmi jednoduchý: chtěla bych na jejich koncert.

- Navštívit koncert Bryana Adamse by mě taky nesmírně potěšilo, pro mě je to totiž mistr, ať už ho ostatní mají, nebo nemají rádi.

- Další věc, kterré bych chtěla v budoucnu docílit, je setkání se třemi blogerkami, které se mi nepopsatelně a nesmazatelně zapsaly do srdce: Amanda, Sisi a Casion. :)

- A poslední... Chtěla bych, aby mi blog vydržel ještě dlouho, ale jak tak poslední dobou koukám, míří stále níž a níž, až bude úplně dole, a bude třeba tuhle tragédii ukončit. :(


Jsem si jistá, že jsem na něco zapomněla, ale myslím, že pro tuto chvíli to stačí. :) Časem sem možná něco připíšu, ale nyní je to hotovo. :)
A když jsem vám odhalila takový kus sebe, co kdybyste mi něco dali na oplátku? Ráda bych totiž věděla, co si o mě myslíte, jak na vás působím... Nevycházejte z toho, že víte, kolik mi je, jak vypadám... Vycházejte pouze z toho, co vám říká moje psaní, moje vystupování... :) Nicméně, maličkému srovnání mého vystupování s mým věkem bych se asi nebránila. :D

Vaše Kate
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 28. října 2014 v 18:49 | Reagovat

Dúfam, že sa ti všetky tvoje sny vyplnia! :D Koňa som chcela aj ja - išla som na našich s logikou, že babka má veľkú záhradu, že bude bývať u nej (my sme vtedy boli na byte) a nakoniec som na Vianoce dostala aspoň plyšového :D

2 Ella Monurová Ella Monurová | E-mail | Web | 1. listopadu 2014 v 17:28 | Reagovat

Tak to ti přeju, aby se ti sny vyplnily! :) Já jsem chtěla k Vánocům jednou velkýho plyšovýho koně, ale nedostala jsem nakonec ani malýho :( :D

3 Amanda Amanda | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 11:28 | Reagovat

Koně.....prosimtě, já chtěla hrocha, pak delfína, ale nakonec jsem se musela uskromnit na zlatou rybku. :-D

Setkání s blogerkami...a já jsem první :-) (takový ten strašně potěšený smailík...) Sis u mě zase malinko šplhla... :D

Ty prázdniny mě mrzí no :-? Ale na Svět knihy určitě pojedu, takže už pomalu psychicky připravuj rodiče.... :D

No, co si o tobě myslím? A že já ti to musím furt opakovat...Jsi moc moc moc fajn holka, která má krásné sny. Co se vydávání knih týče, s tím já ti neporadím, já knihy pouze čtu...Já nejsem žádná velká optimistka a nebudu ti tady tvrdit, že jednou ti to určitě vyjde. Pokud to má vyjít, musíš na tom makat a za tím snem si jít a je to jen na tobě...

S tou medicínou jsi mě tehdy docela dostala :-D Každopádně já jsem se nějak přehoupla přes ten otazník a asi taky půjdu na medinu, protože tam není matika  (PÁÁÁÁÁRTY :D) ....teď se tam jen dostat. :-x  :-?

4 Camilla Barnet Camilla Barnet | E-mail | Web | 18. listopadu 2014 v 14:47 | Reagovat

Snad se ti vyplní co nejvíce těch bodů, které jsi vypsala. :)
Jinak jo, kůň je snad sen každého dítěte, je to i můj sen, tedy bývalý. :D Nakonec jsem se musela smířit s tím, že jsem se na koni naučila jezdit a naplno se jim mohla věnovat, ale svého jsem nikdy neměla a mít nebudu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!