Utíká to jako voda - další rok je fuč!

23. července 2014 v 9:36 | Kate |  Má slova
Další rok je vskutku fuč, a blog má nyní krásné dva, co myslíte jak dlouho mi to ještě vydrží? :D
Kate
Připadá mi to jako včera, co jsem blog zakládala, a přece jenom je to dlouhá doba. :) Jo, zní to nesmyslně a já nevím, jak vám to mám vysvětlit, ale prostě to tak je.

Když si čtu staré věci, vidím, jak jsem se posunula, a to nejenom v psaní, ale taky v myšlení. Už nejsem ta stejná holka, která se před dvěma lety rozhodla založit blog, a je ironií osudu, že z velké části právě jemu za svou proměnu vděčím. Postavila jsem se oběma nohama na zem a moje hlava už neplave v oblacích, vím, že se mi nesplní všechno, co jsem chtěla, ale i přesto mám stále své sny, ty mi nikdo, ani blog, vzít nemůže. A, i když to nejspíš zní troufale, už nejsem dítě.

I když mě občas napadá myšlenka blogosféru opustit, poslední dobou jsem mnohem častěji přemýšlím nad něčím jiným - nad tím, jestli blog alespoň nepřestěhovat. Buďte si jistí, že důvody mám, není to je, že se nudím. :D Novou adresu mám již vymyšlenou, ale... Odrazuje mě představa, kolik by to bylo práce, a hlavně, tohle je moje součást, a nechci ji jen tak opustit. Na druhou stranu, bylo by fajn začít od začátku, zbavit se některých věcí, které na blogu nechci... Co na to říkáte vy? :)

Potom je tu neutěšitelná situace s mými povídkami... Už jsem vymyslela, jak to udělám, ale nechci kazit narozeninový článek, takže na tohle rozhodnutí si budete muset ještě chvilku počkat. ;)

Když tak koukám na článek, který jsem v tuto dobu psala před rokem, udivuje mě, kolik jsem toho měla nachystaného. Dnes je ta armáda článků poněku chudčí, ale přece jenom je. Nového laye se bohužel nedočkáte, ale je tu, tak jako loni, nová rubrika. Už dávno jsem se vám svěřovala s nápadem, že bych sem psala něco jako deník. No, konečně jsem se k tomu odhodlala, a přidala jsem rubriku "Střípky ze života". Budete tak mít možnost se o mě dozvědět něco více, snad jí využijete. ;)

To by prozatím bylo všechno. V průběhu dne se ještě jistě ozvu. :) A nezapomeňte mi říct svůj názor na přestěhování blogu! :)
Kate
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 23. července 2014 v 13:37 | Reagovat

Ako prvé samozrejme gratulujem aj tebe aj blogu ku krásnemu výročiu! Úplne ťa chápem s tým časom, aj ja mám pocit, že svoj blog som založila iba nedávno a ono to je už pekná kôpka mesiacov :D :D
Čo sa týka presťahovania blogu, osobne sa k tomu veľmi neprikláňam. Z môjho pohľadu je to takto pohodlnejšie, nechce sa mi učiť tvoju novú adresu :D :D Navyše myslím si, že je super mať tú históriu, o ktorý by si presťahovaním blogu mohla prísť, ale to je samozrejme iba môj pohľad :-)

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 23. července 2014 v 13:48 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší blogu. Je to vysoké číslo, dva roky. Já jsem v blogosféře už taky tak nějak, ale protože jsem se přestěhovala, tak to musím slavit znovu :D To stěhování je na tobě. Jde spíš o to, jak ti to bude vyhovovat. Já se taky dlouho odhodlávala se přestěhovat, ale teď jsem spokojená a na blogspot je mi líp. :-)

3 Amanda Amanda | Web | 23. července 2014 v 20:20 | Reagovat

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!

Já osobně jsem docela stereotypní, takže já se stěhovat nehodlám, na to jsem se na tom blogu dost nadřela...a přesto, že jsou tam věci, kterých bych se nejraději zbavila, je to kus historie, který k tomu patří, ať se mi líbí nebo ne.

Jestli ale bude většina (i ty) pro stěhování, je to čistě tvoje volba a neboj, já tě budu ještě dlouho pronásledovat, mě a mých otravných komentářů se jen tak nezbavíš. ;) :D

Jsi jedna z mých nejoblíbenějších blogerek a doufám, že ti to vydrží. Přeji pevné nervy (já tak nějak věřím, že díky/kvůli mě si je dříve nebo později vybuduješ...), spoustu inspirace a nadšení a hlavně mnoho věrných fanoušků. :)
Am

4 Angela Angela | Web | 23. července 2014 v 22:00 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší! :-) Dvojka je krásné a vysoké číslo, mně samotné se nikdy nepodařilo na nějakém blogu tak dlouho vydržet. Doufám, že tě blogování bude bavit dál, a to pěkně dlouho. :-) Tvůj blog mám moc ráda a s blogováním ti přeji spoustu úspěchů. :-)
S přestěhováním je to opravdu na tobě. Úplně chápu tvé pocity (i když momentálně jsem spokojená), někdy ta myšlenka nového začátku prostě vítězí. I  kdybys blog přestěhovala, tak bych ho určitě stále moc ráda navštěvovala. :-)

5 Eliza Eliza | Web | 25. července 2014 v 20:26 | Reagovat

Moc gratuluji k druhým narozkám :) Vím, jaká je to radost, páč blog je prostě kus práce, něco, na čem člověk maká a jsou dobrý chvíle, špatný, ale jak to prostě doklepe, tak z toho má radost a myslím, že tobě se to daří více než dobře :)
Blog bych nepřesouvala :/ Tady se mi u tebe líbí :D Ale kdyby ses nakonec přestěhovala...Budu pořád tvojí věrnou čtenářkou ;)

6 Kate Kate | E-mail | Web | 26. července 2014 v 12:39 | Reagovat

[1]: Díky. :) Jo, o té historii taky hodně přemýšlím. :)

[2]: Já bych na blogspot určitě nešla, neměla bych trpělivost s nastevením. :D A děkuju. :)

[3]: Tvoje komentáře nejsou otravné, mám je ráda. :P Já už pevně nervy mám, co se týče blogu a psaní, buď v klidu. :P Děkuju za krásné přání. ;)

[4]: Moc díky. :)

[5]: Asi jste ěm přesvědčily, a stěhování se nekoná. :D Díky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!