Projekt "Má maličkost"

23. července 2014 v 11:36 | Kate |  Má maličkost
Původně jsem se do toho nechtěla pouštět, ale pak jsem si řekla, že by bylo fajn, kdybyste se toho o mě dozvěděli víc. :)
KatePodtitulek: Sundej masku, prosím

Autor projektu: Lillen A. Blake


A teď k otázkám. Je jich hodně, takže to bude na hoooodně dlouhou dobu, jak se tak znám. :D

1. Jména - Tvoje jméno, jak by ses chtěla jmenovat, jaké jméno se ti líbí, jaké jméno chceš dát svým dětem…

2.Věk - kolik ti je, kolik bys chtěla, aby ti bylo, byl nějaký věk, kterého ses bála, kterého jsi nechtěla dosáhnout? Co pro tebe znamenají osmnáctiny, co patnáctiny, co pětadvacet let? Kolik let je pro tebe ideálních? V jakém věku se tví hrdinové většinou nacházejí?

3.Narozeniny - oslavovala jsi s rodinou, kamarády? Vzpomínáš si na nějakou oslavu? Na nejlepší dárek? Na něco, co ti utkvělo v paměti?

4. Znamení zvěrokruhu, horoskopy - věříš na horoskopy, sedí na tebe tvé znamení, nebo máš pocit, že jsi někde trochu jinde? Kterému znamení se asi nejvíc podobáš? Čteš si někdy horoskopy a směješ se tomu, nebo nikdy na tyhle věci neplýtváš časem?

5. Sourozenci - hádky, trable, nebo radost a porozumění? Jakou nejhorší věc ti sourozenec provedl, jaká byla ta nejlepší? Chceš ho občas zabít, chceš být jedináček? Chtěla jsi starší/mladší sourozence? Pokud jsi jedináček, jsi spokojený se životem bez dělení se s ostatními? Jak jsi třeba vnímala, že ve školce a škole se musíš o pozornost učitelky dělit s dalšími dětmi?

6. Zvířata - Chtěla jsi někdy domácího mazlíčka? Ano, ne? Bojíš se nějakých zvířat? Které zvíře je tvé nejoblíbenější, víš proč?

7. Oblíbené činnosti - proč, co děláš, když máš dobrou náladu, čím si naopak zpříjemňuješ tu špatnou, jak přežíváš zimu/léto, podzim/jaro? Je něco, co bys chtěla vyzkoušet, ale máš strach?

8. Co závislosti? Jaký máš názor na drogy, cigarety, alkohol? Ozkoušela jsi něco z toho? Co čokoláda, sport? Nebo psaní, četba, kreslení, modelování, keramika? Počítač? Říká ti někdo, že jsi na něčem závislý? Popíráš to, nebo tušíš, že mají pravdu? A co mobilní telefon? Jak často ho používáš? A v neposlední řadě facebook, tvůj názor na něj

9. Co tě na ostatních vytáčí? Co patří na seznam, kde se nacházejí věci, které bys nedokázal odpustit? Je tam nevěra, lež, neupřímnost, přetvářka, milosrdná lež, podvod, facky, týrání, šikana, nadávky? Pomluvy…

10. Země - kde bys chtěla bydlet? Zůstat v ČR, na Slovensku, nebo odcestovat třeba do Ameriky, Asie, nebo Austrálie?

11. Slavné osobnosti - myslíš, že je někdo, z koho si můžeš brát příklad, nebo je to jen banda, co bere hříšné peníze, baví se a světu by bez nich bylo líp?

12. Politika - politické názory, nebo to nahážem z okna na smetiště? Defenestrace, nebo se dá něco změnit?

13. Ideální partner - co by měl mít? Jak by se měl chovat, jak by měl vypadat, co od něj očekáváš, co jsi ochotná mu nabídnout?

14. Ideální rodina - jsi spokojená v té své? Ano? Co se ti na ní líbí a co bys změnila? Ne? Proč ne, co se ti nelíbí a co bys chtěla v té ideální mít? Pustila ses někdy do úniku - to znamená, vytvořila sis vlastní rodinu, kam si chodíš odpočinout? Zůstala jsi u toho, nebo tě to přestalo bavit a skoro jsi na ni zapomněla

15. Ideální dovolená - jsi typ na hory, moře, kulturu, přírodu, město, vesnici… Kam bys chtěla jet? Kam bys jela strávit třeba líbánky, kam by sis jela odpočinout, kam by ses ráda vrátila, pokud už jsi takové místo navštívila?

16. Barvy - která barva tě uklidnuje, která fascinuje. Které jsou tvé oblíbené, a které naopak rád nemáš? Pro dámy - v jaké barvě byste se chtěly vdávat - barva svat. šatů, záleží ti na barvě oblečení, nebo je to jedno? A v jaké barvě máš /chtěla bys mít svůj pokoj?

17. Škola - mateřská, základní, střední, vysoká, co bylo nejlepší, kam se těšíš, co se ti nelíbilo, na co bys nejraději zapomněla, které chvíle jsi měl nejradši. Měl jsi rád přestávky, prázdniny, dny volna, výlety, nebo ne?

18. Zima - máš ráda zimní sporty, nebo ne? Jsi raději zalezlá někde v teple s knihou a čajem, nebo na sjezdovce či na kluzišti? Jak si zpříjemňuješ temno, zimu, snad i nudu? A co Vánoce, máš je ráda, nebo je raději zrušit? Co vzpomínky na zimu, na Vánoce. A co sníh?

19. Jaro - květiny, teplo, práce na zahradě. Co na jaru se ti líbí, co ti naopak vadí? Máš nějaké zdravotní potíže - třeba jarní únava, alergie - na pyl, nebo pálení očí? A jakou vzpomínku máš na jaro? A co Velikonoce?

20. Léto - máš ráda horka, parna, koupání, nebo trpíš někde v koutku, v chládku, ochlazuješ se studeným pitím a doufáš v ochlazení? Co děláš přes léto, co dovolené, výlety s rodinou a kamarády, tábory. Jaké jsou vzpomínky?

21. Podzim - máš ho ráda? Ano? Proč. Ne? Proč. Trpěla jsi někdy na podzim depresemi? A co předvánoční shon? Nakupuješ dárky už v září, nebo to necháváš na poslední chvíli? A co začátek školy? Každodenní otrava, nebo se tam po dvou měsících flákání těšíš/těšil ses. Co sbírání listů a kaštanů, provozovala jsi?

22. Měsíc - tvůj oblíbený měsíc. Proč sis ho oblíbila, co se ti na něm líbí, co ne?

23. Den - oblíbený den, den, na který nemůžeš zapomenout, den, který bys raději vymazala?

24. Les nebo město? Vzpomínky na výlet do lesa - sbíral jsi někdy lesní plody, poslouchal stromy, ptáky? Město - co jsi tam pěkného prožil? Jaké bylo nejhezčí město, jaké jsi navštívil? Je nějaké město, ve kterém chceš studovat nebo žít?

25.Filmy - Jaké filmy si viděla v kině, jaké filmy nemáš ráda, jaké filmy vyhledáváš, jaké se ti líbí, díváš se ráda na filmy s někým nebo sám, co kino, nějaké veřejné promítání, dokumenty, komedie, akční filmy a romantické filmy? A co filmové melodie, soundtracky, a podobně?

26. Hudba - Máš nějaké oblíbené CD, kapelu. Stahuješ si hudbu jen z internetu, nebo je deska, kterou sis zaplatil, plánuješ si koupit? Záleží ti jen na melodii nebo chceš i text se zamyšlením, s nějakým poselstvím? Koho posloucháš nejradši, jaký hudební styl uznáváš, je nějaký hudebník, kapela, kterou nemusíš? A proč? Kvůli chování, nebo ti prostě nejsou sympatičtí? A co hra? Hrála jsi někdy na něco? Nebo jen "na nervy?" Pokud ano, jak dlouho ti to vydrželo? Chtěla bys zkusit nějaký jiný nástroj? A pokud ne, je nějaký nástroj, který bys ráda ovládal?

27. Hudba 2 - cítíš v písničkách svůj život? Upřednostnuješ smutnou nebo veselou muziku? Taneční, nebo pomalejší? Tanec - jaký k němu máš vztah? A jaká písnička tě třeba rozplakala? Co si pouštíš, když máš depresi? Máš na playlistu zpěváky, zpěvačky, jejichž tvorbu přímo miluješ, miluješ jejich hlasy a texty? Na čí koncert bys vážně chtěla jít, koho bys chtěla potkat? (Asi tak pět, max. 10 lidí.) A co ti, které jsi už potkala, třeba na koncertech, šla bys tam znova? A co instrumentální hudba a klasická?

28. Knihy - chodíš, chodila jsi do knihovny? Čteš ráda a hodně? Co maturitní četba? Děsná povinnost, nebo klídek? Jaký žánr upřednostňuješ? Četla jsi někdy Bibli, knihu knih? Četla jsi někdy takovou knihu, ze které sis vypisovala úryvky, citáty? Je nějaký spisovatel, kterého obdivuješ?

29. Módní výstřelky - Vampire Diaries nebo Twilight saga? Justin Bieber nebo One Direction? Miley Cyrus nebo Selena Gomez? A co Taylor Swift a další? Co tě na dnešním světě štve? Co bys napsala na zeď, aby si to všichni mohli přečíst a společně jsme se to pokusili změnit? Co třeba Xindl X z Česka? Co Rytmus a Mike Spirit ze Slovenska? Co si říkáš, když vidíš nějakou průšvihářskou hvězdičku - Lindsey Lohan, Ivetu Bartošovu, co móda a chování mladých a dětí? Co chování starých? Co chování produktivní vrstvy, tedy dospělých?

30. Druzí lidé - dáš na jejich rady a mínění, nebo si musíš udělat všechno podle svého? Jak moc tě ovlivňuje jejich názor a mínění o tobě? Střed pozornosti - chtěl bys být, nebo radši pokoj a žádní paparazzi, novináři, pohrdání a závist? Je naopak někdo, jehož názoru si ceníš, máš podobný pohled na svět?

31. Déšt a slunce - čemu dáš přednost a proč? Sneseš déšť, nebo ho naopak nesnášíš? Proč? A co deštivé prázdniny, byla by pokažená nálada, nebo vůbec? A co slunce, do jaké míry ho máš ráda, co opalování a horka, co naopak nedostatek slunce - zima a tak.

32. Tajnosti - je něco, co jsi udělala tajně a nikdo to třeba dodnes neví, cestovala jsi třeba někam na vlastní pěst? Jsi typ, co se většinou svěří, nebo si spoustu záležitostí necháváš pro sebe? A co třeba blog? Ví se o něm, nebo ne? Snesla bys, kdyby si ho prohlíželi tví rodiče a známí? A co jsi třeba tajila rodičům, kamarádům. A co tajil někdo jiný tobě?

33. Domácí práce, práce na zahradě - co z toho tě baví, jsi lenošnýá, nebo vydatně pomáháš, jakou práci nesnášíš, jakou naopak sneseš, co obvykle doma děláš, co musí udělat někdo jiný? Máš ráda pořádek, nebo jsi milovník organizovaného chaosu?

34. Historie - co se ti líbilo na historii? Kdyby opravdu někdo dokázal sestrojit stroj času, brala bys návštěvu historie? Kam by ses vydala, s kým bys mluvila, jaké otázky bys měla? Je něco, na co jsi v historii hrdý? Je něco, za co se stydíš? Souhlasíš s tím, že i když bylo v historii něco špatně, nemělo by se na to zapomínat, nebo máš jiný názor a zazdila bys to? A co dějepis? Je důležitý?

35. Co budoucnost? Co by ses chtěla naučit, co bys chtěl dokázat, čím a kým bys chtěla být? Jak si představuješ svou budoucnost? Věříš na náhody, na osud, na knihu života? Na cíl a cestu? Jak bys popsala svůj kousek cesty? Jsi na křižovatce, v půli cesty, vidíš křižovatku, šplháš nahoru, jdeš z kopce, kolem vody(peníze), máš nebe modrý nad hlavou… ?

Tak uvidíme, těšíte se? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 23. července 2014 v 13:47 | Reagovat

Znie to veľmi zaujímavo, otázky sú dobre volené a ja som už teraz zvedavá na tvoje odpovede :-)

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 23. července 2014 v 13:50 | Reagovat

Už se těším, až bude přidávat. :-)

3 Eamane Eamane | Web | 23. července 2014 v 18:28 | Reagovat

Vypadá to na zajímavý projekt, tak se těším :)

4 Amanda Amanda | Web | 23. července 2014 v 20:45 | Reagovat

Kate, to jako vážně? Celé dopoledne u toho sedím a komentuju všechny články z bloglovinu, a když tam zůstaly jen 4, tak ty vydáš 8 článků?? V jeden den?? To je víc, než jsem já vydala za celý červen...dobře, to je smutné, ale i tak.

Spíš ty vůbec, nebo tak něco? Ne, že bych si je ráda nepřečetla, ale jakože postupně...nemůžu do toho monitoru koukat celý den....Jestli znáš nějakou fintu, jak zastavit čas okolo sebe, tak se ozvi, to by se hodilo...

Projekt znám a jsem zvědavá na odpovědi. :)

5 Angela Angela | Web | 23. července 2014 v 22:07 | Reagovat

Projekt znám a už se moc těším na tvé odpovědi. :-)

6 Eliza Eliza | Web | 25. července 2014 v 20:38 | Reagovat

Projekt...Jako dobrý :D Není to LBA :D Hlavně je zajímavý ten podtitulek.
Myslím, že bych se mohla zapojit, ale některé ty odpovědi by byly asi docela těžké vymyslet :D Takže se těším, jak si s tím poradíš ;)

7 Kate Kate | E-mail | Web | 26. července 2014 v 12:16 | Reagovat

[4]: :D No jo, ale to je jen vyjímečné. ;) V červnu je jich u mě vdycky nejvíc. ;)
Jo, ta finta by se mi taky hodila. :P A spím. :D Tohle je materiál sbíraný za celé měsíce. ;)
Dokonce stíhám i číst, představ si to. :P Je fakt, že dneska toho moc nenaspím, ale ne kvůli blogu. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!