Lehký kbelík informací

1. června 2014 v 15:17 | Kate |  Má slova
Jak už nadpovídá nadpis, jde o pár informací, třeba o mé aktivitě, ale i jiném. :) Však uvidíte.
Kate


Ták, dámy a pánové (fajn, pánové bylo zbytečné :D), máme tu 1. června, datum, kterého se děsím od konce ledna. První polovina roku 2014 je skoro za námi, a já nevím, jak vám, ale mě to uběhlo strašně rychle! Ale teď k věci. :)

1. červen pro mě má dva významy, tím prvním, na který už dávno kašlu, je den dětí. Ještě před pár lety jsem vždycky chodila k našemu rybníku a tam si zasoutěžila o nějaké ty bonbóny, ale jak říkám, kašlu na to. :D Stejně ani nemám čas. :/ A ten druhý, ten je pro nás, pro děti školou povinné. Ano, tušíte správně, jde o to, že startuje poslední měsíc školy a s ním spousta starostí. :(

Jsem si jistá, že každý z vás to zná, hromada pololetních písemek, dolaďovaní známek, ukecávání učitelů... :D Zkrátka, bude toho hodně, jestli chci vyjít základku se samýma. Navíc, já jdu letos v kroji a hody máme předposlední týden v červnu, takže pro mě je tento měsíc opravdu náročný.

Tou světlejší stránkou však je, že červen je zkrácený kvůli odevzdávání učebnic a u nás i díky nácviku každoroční závěrečné akademie, takže to bude hektické tak dva dva a půl týdne a konec. Pak už jenom sedmadvacátého vzhůru pro vysvědčení a dvouměsíční relax! :D Takhle to zní skvěle, ale z té představy, co všechno mě ještě čeká, je mi blbě. :D Nicméně ty dva měsíce volna za to stojí. Letos si chci prázdniny náležitě užít, ale znám se, a stejně nakonec budu sedět doma. Ale co, já jsem doma ráda. :)

To by bylo tak okrajově k mé aktivitě, asi jste pochopili, že v červnu moc času nebude, ale vynasnažím se. ;) A teď k dalším věcem:

Už jsem o tom mluvila, možná si někteří vzpomínáte, ale až teď jsem se rozhodla definitivně. Končím s povídkami. Teda, ty, co mám rozdělané, určitě dokončím, ale pak už nic. Potom užjenom nějaké ty jednorázovky (do kterých se moc nepouštím, ale to jste si asi všimli) apod., ale s delšími povídkami, tedy novelami, abych byla přesná, skončím. Budu si psát jen tak pro sebe. A proč? Jednoduché, už to nedělám proto, že mě to baví, ale proto, že to musím dopsat kvůli vám, a to je špatně. Musím najít zpátky tu chuť. Doufám, že pochopíte, co tím myslím, a těm, co budou zklamaní, se omlouvám. ;)

A poslední věc: vím, že jsem byla zásadně proti tomu, ale co byste řekli na něco jako deník? Nebyl by to deník v pravém slova smyslu, jen by se tu a tam objevil nějaký článek o mě, o tom, kde jsem byla, nebo kdybych se potřebovala jen tak vykecat... Co myslíte, je to špatný nápad? :D

To by bylo asi vše, co mám dnes na srdci, tak si užijte zbytek dne, a nezapomeňte si přečíst jednorázovku pod tímto článkem. ;)

PS: Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení stávajících věcí, nebo byste tu rádi viděli něco, co tu není, klidně si říkejte. :)

Vaše Kate
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 1. června 2014 v 18:31 | Reagovat

Tak jako ty máš ještě času dost, já budu mít za týden uzavřený známky a nevím, jak to za ten týden stihnu spravit :D
je to blbé s tím skončením povídek :/ Hrozně mě to mrzí, protože píšeš moc hezky. Čtu sice jen dvě povídky, ale ty jsou fakt moc dobré! Máš talent, takže doufám, že chuť zase najdeš a třeba si to rozmyslíš :-)
Já myslím, že to špatný nápad určitě není. Bude hezký se o tobě a tvém životě dozvědět víc. Já to určitě uvítám! :-)

2 Casion Casion | Web | 1. června 2014 v 18:38 | Reagovat

Škola bude horor, to viem až priveľmi dobre. S aktivitou si priveľkú starosť nerob, je pochopiteľné, že si budeš musieť venovať škole a ja na tom budem rovnako...
Nesmierne ma mrzí tvoje rozhodnutie ohľadom poviedok, ale zrejme si si to dobre premyslela a ja rešpektujem tvoje rozhodnutie. Dúfam však, že ak dokončíš nejakú tú kapitolovku pre seba, dáš ju aj na blog :-)

3 Camilla Camilla | E-mail | Web | 1. června 2014 v 20:44 | Reagovat

Se školou to chápu! :D Ale já už jsem rebel a se samýma asi určitě nevyjdu, i kdybych se na hlavu stavěl, takže máš můj obdiv! :) Kéž bych měla aspoň samé dvojky nebo trojky. :D Ale toe jedno. :D Rozhodně mě to také uteklo a opět se toho děsím. Vždyť za pár měsíců mi bude 14 a pak 15 a tak to půjde dál a nejhorší je, že ti kolem také stárnou... Ale opět to moc řeším, že? :D Stejně to asi nikdy nepřekonám...
A deníku se neboj! Určitě si sem něco takového piš! :) Ohledně těch povídek, máš pravdu. Měla bys to psát pro sebe, ne pro nás. Měla by to být tvá radost. :)
Snad si prázdniny užiješ. :) Já už mm naplánováno tolik věcí, že ani nevím, jak to všechno stihnu, ale myslím, že se nudit určitě nebudu a ty snad také ne. :)

4 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 1. června 2014 v 21:05 | Reagovat

Se školou tě chápu... My toho v poslední době máme strašně.
Já se samýma jedničkama nevyjdu, ani kdybych se na hlavu stavěla :/. Přeju ti, ať ti to vyjde!

S aktivitou si nedělej starosti, já například na svůj blog poslední dobou dost kašlu -.--. Poslední uvěřejněný článek už skoro před 2 týdny! ???
Já mám na prázdniny naplánováno hodně aktivit, ale určitě budu taky hodně lenošit.

Vím, jak to s povídkami myslíš... Věřím, že se ti chuť do psaní vrátí a už nebudeš psát jenom pro nás. :/

Deník schvaluju :) je to dobrý nápad :D

5 Mayline Mayline | Web | 2. června 2014 v 2:06 | Reagovat

Červen mám také nabitý...poslední zkoušky.:-)
Rozhodně souhlasím, co se povídek týče. Pokud se do toho nutíš, nemá to cenu. To jsem já měla s některými na blogu, takže jsem je momentálně pozastavila a píšu jen ty, co mě baví :)

Jinak deníček sem klidně dej! :) Je to super nápad:D

6 Milenne Milenne | Web | 2. června 2014 v 15:43 | Reagovat

Naprosto to chápu a soucítím. :))
Já už na to tak trochu kašlu, známky...ani radši nechci vědět (:-D), ale budu si muset vystačit s trojkama. xP
Snad to zvládneš, přeji hodně štěstí a...prostě držím palce! ;)

7 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 2. června 2014 v 17:08 | Reagovat

hodně štěstí se známkama :D já na to dost kašlu, takže letos asi budu mít prvně trojky :-D aktivitu chápu, já teď taky nemám čas :D
A je mi líto žr končíš s povídkama.. píšeš jsi moc dobře, i když já vlastně vždycky četla jen takové náhodné kapitoly :-D Ale chápu, že když už píšeš jen kvůli čtenářům a né kvůli toho, že prostě chceš tak už to není ono..

8 Amanda Amanda | Web | 2. června 2014 v 22:27 | Reagovat

Pěkný článek, potřebovala bych taky podobný napsat, jen nevím kdy. Je 22:19 a já se teprve půjdu učit na zítřejší test, ano, očividně všechno stíhám.

Vezmu to rychle, co se povídek týče, já tak nějak doufám, že se ke mě ještě něco dostane. Jinak je to samozřejmě tvoje rozhodnutí, já svou kariéru psaní povídek ukončila raději ještě dříve než vůbec začala.

Deníček, to by mohlo být zajímavé. Určitě jsi velmi pozoruhodná osobnost a ráda se o tobě něco dozvím.

Dvou měsíční relax? To bych neřekla, spíše 2 měsíce dohánění toho co jsem nestihla. Seznam s činnostmi o prázdninách se táhne na několik áčtyček a já pomalu nevím, kde mi hlava stojí......a to ty prázdniny ještě ani nejsou.

Samozřejmě si užij veškeré to vaše hodování, já osobně moc nevím o co go, ale tak jídlo, to je vždycky dobré znamení. :-D Ano, jde vidět, že už je pozdě, a mě už to vážně nemyslí.

Co více říci, všechno si náležitě užij, samé jedničky určitě budou a toť asi vše, co jsem schopna v tuto dobu poskytnout.

9 Zoey Zoey | Web | 4. června 2014 v 14:44 | Reagovat

Ten deník je určitě zajímavý nápad, který rozhodně zrealizuj, má to můj hlas! :D To, že končíš s povídkami také chápu. Já jsem s nimi taky sekla, a píšu si jen pro sebe. Na blogu se orientuju už jen na ty knížky a to, co mě baví :-)
Budu ti ve škole držet palce, vím co teď prožíváš :D Jsem v osmičce a už takhle toho je až naad hlavu a ještě výš! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!