Výlet. :)

21. července 2013 v 16:39 | Kate
Vím, že je to úplně mimo téma blogu, ale chci vám povyprávět o tom, kde jsme včera nakone byli. ;) Přidám i pár našich fotek. Zdaleka nejsou všechny, ale kdo ví, kdy ty od tety dostaneme. :D
Kate. :)


Jak možná víte, včera jsem se svou rodinou a ještě s rodinou jednoho tátového bratra jela na výlet. Už jsem se zmiňovala, že pojedeme do Valtic, kde jsme byli na prohlíce zámku. Tam byla moc příjemná průvodkyně, a vzhledem k tomu, že jsme byli jenom my (7 lidí), tak to bylo strašně fajn. Chtěli jsme se jít podívat i na bylinkovou zahrádku, ale nakonec jsme nešli - nebyl čas.

Tohle je jediná fotka z Valtic, kterou mám, jelikož tam fotila hlavně teta. :) A těch lidí si nevšímejte, neměli tam zavazet. :D


Po prohlídce jsme tedy nasedli do aut a jeli k neznámému cíli - alespoň pro mě se sestrou. Cestou jsme se snažily vyzvědět, kam to jedeme, a když jsme od rodičů dostaly nápovědu: Ogar, bylo mi vše jasné. Je to totiž hotel, kde jsme byli před šesti lety na dovolené. A co víc? Žádné zahraničí (což jsme se dozvěděly už když jsme před osmou vyjížděly z domu), ale Luhačovice!
Kdo tam někdy byl, musí uznat, že je to nádherné lázeňské město, a pro mě bylo strašně fajn se tam po tak dlouhé době vrátit. I když ty jejich prameny jsou ještě hnusnější, než kdysi. :D No, to je vedlejší. :)
Přijeli jsme do malého městečka Pozlovice, což je od samotných Luhačovic nedaleko. Tam jsme se na Ogaru naobědvali (číšník na nás vylil šest sklenic s malinovkou a jedno pivo - naštěstí to odnesl jenom bratranec, a to trošičku :D), ale jinak vše proběhlo v pořádku a jídlo bylo moc dobré.
Potom jsme se prošli k přehradě, odkud vede cesta do Luhačovic.

Jedna fotka z okolí přehrady. Takových kravinek tam bylo hodně, a vyzkoušeli to skoro všichni - i dospělí. :D Byla to zábava.
Já jsem ta holka napravo a to druhé je moje sestra. :) Je to hrozná fotka, ale samostatně to nikde nemám. :/Kačenký.. :DD Takových tam bylo všude plno, avšak tohle je také focené na přehradě. ;)


Ve městě jsme se procházeli po kolonádě a okolí, a co by to bylo za návštěvu lázní, kdyby jsme se i nenapili, že? :D Měli jsme zmrzlinový pohár, teplý oplatek, ledovou tříšť... :) Však jednou za čas to neuškodí. ;) Potom jsme se vraceli k hotelu, kde byla zaparkovaná auta.

Kdyby nefoukal vítr, tak je ta fontána hezčí. ;) Máme ji i na fotce před šesti lety. :)Kolonáda... :) Teda její část.Cesta k jednomu z pramenů... :) Tenhle byl příšerně slaný. :(Tohle už bylo focené po cestě zpátky. :) Nechtěla jsem sem dávat moc fotek s rodinou, ale ten džbánek je úžasnej a samostatně ho taky nemám. :( A nesmějste se, ale nejsem fotogenický člověk. :D
Z leva: Já, sestra, mamka, taťka. :DTen strom se sochou se mi tak strašně líbil... Dalo se pod ním úplně úžasně chodit. ;)


Procházka to byla moc pěkná, ale sakra dlouhá. :D Na konci dne jsme v nohách měli určitě 15, možná i něco málo pod 20 km. :) A ačkoliv se nezdálo, bylo taky celkem horko, takže když jsme po osmé hodině dojeli domů, všichni byli unavení. :) Musím ještě podotknout, že nakonec jsme se stavili v Břeclavě v cukrárně, což bylo příjemné vyvrcholení dne. :)
A co jsme si přivezli? Každá rodina 5 krabic lázeňských oplatků, bohužel i flašku nějaké té vody a spostu zážitků. Sice jsme tam byly jeden den, ale stejně byla sranda. :) Ať už v autě, u jídla, na "procházce"... :) Však to znáte. :)

Doufám, že se taky máte tak skvěle!
Kate :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sisi Sisi | Web | 21. července 2013 v 19:49 | Reagovat

Tam jsem taky byla a říkala jsem asi 5x že tam chci bydlet.. =D pěkné fotky kate! =D

2 Amanda Amanda | Web | 22. července 2013 v 11:56 | Reagovat

Já jsme tam kdysi dávno byla s rodiči, jenže si to moc nepamatuju. :)

Fotky jsou moc krásné, kačenky forever. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!