Regina Spektor - The call

7. června 2013 v 17:24 | Kate |  Hudba
Tak vidíte, jak plním sliby. :/ Zase přicházím až po týdnu, a ještě k tomu pouze s písničkou. :/ Už je mi to blbé, ale fakt, promiňte mi to! :O Stále se jenom učím, a opravuju známky, co to jde - vím, to brzo... :( Ale teď už je víkend - s nejvetší pravděpodobností po dlouhé době volný, - a pak jsou dva týdny do uzavření klasifikace... ;) Takže tu dobu mě tu asi ještě moc neuvidíte, ale potom už to bude pohodička. :) každopásně se budu snažit. ;) Nepíšu "slibuju", protože se znám. :'( Jinak, za chvíli jsou prázdniny, ne? :D A já se nikam zvlášť nechystám, což znamená, že bude času a času... ;)
Co se týče hudebky... :) Nauku už mít nebudu, a tento rok jsem ji dodělala úplně, takže zase o 45 minut víc času. ;) Navíc, absolventský koncert jsem jakž takž zvádla, a dokonce mě učitelka pochválila, což jsem fakt nečekala, protože ona většinu lidí kritizuje. :D V úterý mě čekají už jenom postupovky, které mám o něco volnější díky tomu, že jsem hrála na koncertě... :) A pak už jenom dvě hodiny, z toho hrát budu pouze na jedné, a neřekla bych, že nějak moc. :P
Na týden přednastavím nějaké články, protože já se týden neozvu, pak tu mám dva tři články a většina se podle mě pod ten nahoře ani nepodívá, takže tak mno. Zkusím udělat pár projektů, mám tu nějakou úvahu, jakýsi popis, či co to je, který vznikl v suplované hodině, protože jsme měli zadané téma a volný útvar... :D To je asi tak všechno, co se týče mé aktivity, snad už jen... Omlouvám se SB, že nekomentuju, ale můžu vás ujistit, že na blogy chodím. Jen jsem líná to přes mobil komentovat. ;) Dneska jsem všechno dohnala a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla. :D

Tak, teď k písničce. ;) Užijte si ji, protože je fakt nádherná! :) Možná stojí i za překlad. ;) Pokud se někomu nechce namáhat své mozkové buňky, což plně chápu, jelikož je pátek odpoledne, tak překlad najdete ZDE. :)
Byla ve filmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian. :) Kdo ho neviděl, a má rád fantasy, tak se koukněte, protože je celkem pěkný. :) A hlavně, ta písnička se k místu, kde byla skvěle hodí! ;) (Pozn.: První díl je Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, i když si myslím, že to všichni ví. :D)
To je asi tak všechno, co bych měla na srdci. :) Užijte si zbytek dne!
Kate


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sisisiska37 sisisiska37 | Web | 8. června 2013 v 8:57 | Reagovat

tak držím palce. jsem si jistá že opravovat známky nepotřebuješ... :-D  :-D  :-D max na jedničky ... :D  :D  :D

2 Kate Kate | E-mail | Web | 8. června 2013 v 14:36 | Reagovat

[1]: Právě o to se snažím. :P Jsou jisté předměty, ze kterých dvojku fakt nechci. :D

3 Lilly Adikton - Blake Lilly Adikton - Blake | Web | 8. června 2013 v 17:31 | Reagovat

Jo, taky jsem se do ní zamilovala. Do filmu i do písničky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!