Protest...

25. prosince 2012 v 21:01 | Kate |  Má slova
Takže, už hodně lidí se mně ptalo, jestli se nechci připojit ke stávce. Jak jinak, než proti chybějícím funkcím v nového vzhledu stránky blog.cz.


Většinou narážím na odkaz http://kerria.blog.cz/ a seznam stávkujících - nemyslím si, že jsou tam všichni :D - najdete tady: http://protestujeme.blog.cz/1212/protestanti.
Tímto bych vám chtěla oznámit, že se této stávky nezúčastním. Ačkoliv se mi nelíbí, že tam chybí některé funkce, např. výpis nových článků oblíbených blogerů nebo naposledy komentovaných článků, četla jsem, že to ještě není úplně hotové. Doufám, že tyhle zásadní funkce tam brzy sprovozní.
Nicméně ani tyto nedostatky mě nedonutí se do stávky zapojit. Ne, že bych s ní nesouhlasila, ale přijde mi, že to stejně nepomůže. Výše uvedené odkazy vás nasměrují, poku se chcete zapojit vy.

Užijte si zbytek svátku vánočních a prázdniny!
Vaše Kate...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amanda Amanda | 26. prosince 2012 v 10:02 | Reagovat

Možná máš pravdu, že na tom nic nezměníme, jen nemůžu pochopit, proč to zprovozňovali tak brzy, když to ještě nemají hotové.
I tak díky
Am

2 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 28. prosince 2012 v 9:44 | Reagovat

Je to pravda, že se stejně prototestem nic nezmění, vždyť hlavám blogu je to šuma fuk. Koneckonců živí je reklamy ne blogeři, takže ať si klidně stávkují, to oni pak přijdou o návštěvnost. Vždyť tohle hlavy blogu neřeší.
Já jsem se sice do stávky nezapojila, ale poklidně a tiše protestuji, protože jestli tohle měl být nějaký úžasný dárek k Vánocům, měli se jít radši vycpat. Já byla zvyklá na starý dobrý design a náhle mi v tom udělají guláš.
Nejen že mi chybí ty nový komentáře, ale také musím, když se chci přihlásit posouvat tu zasranou lištičku. Pro cholerického člověka jako já, je to peklo.
Ale chápu tě:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!