Říjen 2012

Setkání po létech - kapitola dvacátá

22. října 2012 v 17:22 | Kate |  Setkání po létech
Po dlouhé době.. :( Omlouvám se, ale prostě to nestíhám. Je krátká, ale víc to holt nešlo.
Kate

Pocity...

15. října 2012 v 16:59 | Kate |  Jednorázovky
Vím, že do této rubriky se to moc nehodí a není to ani moc povedené, ale já to sem musela dát.
V podstatě jde o takovou "básničku", až na to, že se to vůbec nerýmuje. Ale prostě jsme dostali úkol v angličtině.
Kate

Máte otázku?

10. října 2012 v 16:41 | Kate |  Má slova
Když jsem tak přemýšlela nad mím prvním dnem, a vlastně tak i rokem v nové škole, uvědomila jsem si, kolik toho o mě moji kamarádi nevěděli, a já o nich. Teď už mám pocit, jako by jsme se znali odmalička, ale i tak si občas uvědomím, že o nich ještě podstatnou část života nevím, stejně jako oni o mě. Tak mě napadlo, a vlastně částečně mě i inspiroval článek NikyRoovy, že utvořím článek, do kterého budete do komentářů psát, co vás zajímá, a já sem vždycky přidám odpovědi.
Ptejte se,
Kate.

Volba - druhá kapitola

8. října 2012 v 16:55 | Kate |  Volba
Upřímně, občas mám pocit, že se na celej blog vykašlu, ale pak se zase objeví nějaký ten koment, a já mám zase na chvíli chuť psát, ale stejně, stále častěji si pokládám otázku: Je to vůbec k něčemu?
Vidím, že Volbu by mělo číst celkem dost lidí, aktuální číslo je 18, tak prosím, alespoň deset komentů! Smutně koukám! :(
Vím, že kapitola měla být už dávno, ale já jsem se v sobotu prostě zasekla u půlky, a včera jsem nebyla na počítači.
Nebudu vám kazit náladu mými keci, užijte si kapitolu.
Věnováno všem, kteří povídku doopravdy čtete.
Kate

Já to vím...

6. října 2012 v 14:48 | Kate |  Má slova
Vím, že to vypadá, jako bych na blog poslední dobou kašlala, ale já mám prostě moc práce. Tento týden jsem musela celkem dost uklízet a ještě k tomu jsou v Hustopečích burčákové slavnosti, na které mě pozvala kamarádka, takže jsem tam alespoň včera šla. Musím říct, že jsem si to parádně užila, ale to je zase jiné téma.
A ještě k tomu škola. Mám pocit, jako bych od učitelů tento týden neslyšela jiné slovo, než písemka. Ty máme nahlášené snad na tři týdny dopředu. Strašně moc se vám omlouvám, ale prostě to nešlo. Celý víkend máme návštěvu, a na sobotu jsem opět měla jet pryč, ale jelikož jsem odmítla spát u bratrance, tak jsem se vykašlala na rozhlednu, katakomby, věž, bowling... a kdoví na co ještě jdou a rozhodla jsem se nejet. Takže se pokusím napsat další kapitolu k Volbě, a třeba stihnu i nějakou napřed, abych vás opět nemučila, protože nečekám, že by se to v brzké budoucnosti nějak výrazně zlepšilo, i když se budu snažit ze všech sil, slibuju.
Já vím, že takových slibů už tu bylo, ale tentokrát se ho budu snažit dodržet.
Ta kapitola snad bude, protože mám počítač volný minimálně do jedenácti, a pokud je v televizi něco zajímavého, tak si sednu k notebooku. Tak zhruba od sedmi už nebudu mít vůbec nic na práci, takže začnu psát až pak, tudíž kapitolka přibyde trošku později, než je u mně zvykem. Mějte se!
Kate

Volba - první kapitola

1. října 2012 v 17:21 | Kate |  Volba
Že mi to ale trvalo... :D Konečně tu mám další kapitolu. Nějak se mi zachtělo, a tak jsem začala psát Volbu. Jinak, jelikož jsem si všimla, že Setkání čtou asi čtyři lidé, tak jsem se rozhodla se právě na ni více zaměřit.
Že já toho ale nakecám... Ať se kapitola líbí.
Kate


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!