Bleskopiska - Mohlo to být navždy...

2. září 2012 v 20:01 | Kate |  Jednorázovky
Opět do Bleskopisky. Tentokrát téma Nevěřím na zázraky, spoléhám na ně.
Poslední den prázdnin. Doufám, že nepodléháte šílenství a neříkáte si pořád dokola: "Proč už končí?". Vzdyť v životě jich ještě zažijete tolik.
Kate


Mohlo to být navždy…

Jako mladá dáma jsem se řídila heslem: Nevěřím na zázraky, spoléhám na ně! Chtěla jsem být navěky mladá, asi jako každá holka v mém věku. Chtěla jsem být upír.
Byla jsem naprosto fascinovaná příběhy o nich. Chtěla jsem být jedním z nich. Ale každý, komu jsem to řekla, si myslel, že jsem blázen. A taky mi to řekli do očí.
Avšak jednou jsem na plese potkala velmi pohledného mladíka. Byl asi ve stejném věku jako já, ale jeho oči vypovídaly o tom, že je o mnoho starší. Bylo mi to divné. Párkrát mě požádal o tanec. Vlastně jsem s ním protančila celou noc. Nebylo to slušné, přece jenom, byla jsem královská dcera. Ale já si nemohla pomoct, něco mě k němu táhlo.
Ale všechno krásné má jednou konec. A to platilo i o plese. Prostě skončil.
Ráno jsem se šla projít do lesa s nadějí, že ho někde potkám. Potkala jsem, ale nebyla to náhoda. On si mě vyhledal.
Jak jsem se dozvěděla, byl to upír. Tak nějak jsem počítala s tím, že mě promění. Stal by se tak zázrak, protože bych mohla být mladá navždy.
Po krátké rozmluvě ke mně přistoupil, a já mu ochotně nastavila krk. Trochu to zabolelo. Krmil se na mě. Já jsem po nějaké době přestala vnímat. Vysál ze mě i tu poslední kapku krve. Zabil mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kessi Kessi | Web | 24. července 2013 v 10:15 | Reagovat

K téhle jsem se nějak přisála očima a četla stále dál. Tahle je úžasná! Asi proto že taky miluji upíry a to vše a jsem tak trochu stejná jako ta dívka. A na to, že já žiju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na všechny články se vztahují autorská práva. Kopíruj pouze s přímým odkazem na tento blog nebo vůbec!